Úvod » AROMATERAPEUTICKÉ PRÍPRAVKY » STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU TELA

AROMATERAPEUTICKÉ PRÍPRAVKY / STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU TELA

Pokožka pokrýva väčšiu časť tela a preto by sme jej mali venovať aj patričnú pozornosť. Ochorenia pokožky sú vrodené a tiež i získané, pričom spúšťačmi môžu byť rozličné faktory (stres, infekcie, hormonálne zmeny atď.).

K najviac namáhaným častiam tela patria chodidlá. Denne ich vystavujeme záťaži a pretože je na nich malé množstvo mazových žliaz, majú sklon sa rýchlo vysúšať.

Ruky taktiež strácajú častým umývaním prirodzený ochranný film, preto je vhodné dopriať rukám a nohám regeneráciu a výživu.

 

Usporiadať podľa 
Výrobca 

PSORIMED
olejový balzam na psoriázu, ekzém, lupienku
PSORIMED olejový balzam na psoriázu, ekzém, lupienku Lupienka, ekzém či psoriáza  je dlhodobé a nepríjemné ochorenie s ktorým sa len ťažko bojuje. Nech už sú ich príčiny akékoľvek, je nevyhnutné liečiť  ich vonkajšie estetické prejavy. Nekontrolované a narušené množenie kožných buniek spôsobujúce zhrubnutie kože a následné odlupovanie je potrebné ošetrovať a v ľahších prípadoch aj odstrániť
naša cena 10,52 EUR

img


PEDIMED
masážny a regeneračný krém na nohy
PEDIMED masážny a regeneračný krém na nohy Kožné plesne, popraskaná pokožka a rôzne kožné defekty sa najčastejšie objavujú práve na nohách. Osobitnú pozornosť zdravím dolným končatinám musia venovať diabetici, ktorým môže zanedbaním drobného poranenia hroziť až strata končatiny. Ďalším dôvodom prečo vykonávať pravidelné masáže nôh je aj fakt, že na chodidlách je veľa nervových zakončení, ktorých
 

img


MANUMED
s bambuckým maslom, včelím voskom a pačuli
MANUMED s bambuckým maslom, včelím voskom a pačuli Vysušená a vráskavá pokožka rúk spolu s narušeným nechtovým lôžkom nie je dobrou vizitkou, rovnako ako drsné ruky s popraskanou kožou. Použité éterické oleje ako benzoin, ružové drevo alebo pačuli majú výrazné hojivé a regeneračné vlastnosti. Intenzívne pôsobia pri liečbe zápalov v kĺboch a účinne tlmia bolestivé a deformačné prejavy artritídy.
 

img


MYKOLMED spay
roztok na plesne na pokožke a nechtoch
MYKOLMED roztok na plesne na pokožke a nechtoch Mykolmed odstraňuje dlhodobo pleseň na nechtoch a na pokožke - najčastejšie na nohách. Efektívne dopĺňuje účinky Mykolmed masážneho oleja. Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných silíc, ku ktorým patrí silica brezy bielokôrej so svojou charakteristickou dechtovou arómou. Možno ho aplikovať kedykoľvek počas dňa na postihnuté miesta aj cez pančuchy,
naša cena 9,67 EUR

img


MYKOLMED olej
olejový balzam na plesne na pokožke a nechtoch
MYKOLMED olejový balzam na plesne na pokožke a nechtoch Mykolmed je aromaterapeutický olejový balzam na ošetrovanie miest napadnutých plesňami s rýchlou a trvalou účinnosťou pre všetky vekové kategórie. Je vyrobený z vysoko účinných rastlinných  silíc a olejov, ku ktorým patrí silica brezy bielokôrej so svojou charakteristickou dechtovou arómou a tiež olej z púpalky dvojročnej extrahovaný v CO2.
naša cena 9,67 EUR

img