Úvod » OŠETERENIE PODĽA DRUHU PLETI

OŠETERENIE PODĽA DRUHU PLETI


Prírodné esencie pre obnovu pokožky

Niektoré rastliny a bylinky sa používajú na liečbu už vyše desaťtisíc rokov. Práve z nich vybrala AROMEDICA len tie rastlinné výťažky a éterické oleje, ktoré dokážu pokožku zregenerovať a obnoviť. Výsledkom individuálneho prístupu a ošetrenia prispôsobené potrebám Vašej pleti budete krásna a Vaša pleť rozžiarená. Silu prírodných produktov doporučujeme doplniť masážou, ktorá pôsobí blahodárne na telo i dušu.

Počas celého ošetrenia Vás bude sprevádzať jemnosť a očarujúca vôňa éterických olejov, kedy kombináciou ich blahodárnych účinkov a v spojení s masážou dosiahnete dokonalé uvoľnenie a pocit pohody. AROMEDICA  špeciálne podľa potrieb Vašej pokožky ošetruje, obohacuje Vašu pokožku, prinavracia jej jas a pozdvihuje Vaše zmysly opojnou vôňou tých najjemnejších olejov.

Nebojte sa vyskúšať aromaterapiu. Esenciálne oleje, ktoré sú svojou podstatou podobné mazu kože, sú regulátormi jeho vylučovania. Využívajú sa aj pre svoje stimulujúce a relaxačné účinky.

OŠETRENIE SUCHEJ PLETI

Suchá pleť neobsahuje prirodzený hydrolipidický film, dostatok mastných a hydratačných substancií. Pleť je drsná a potrebuje stimulovať vlastnú tvorbu lipidov, ktoré slúžia ako prirodzená bariéra a ochrana. Ošetrenie pleti výrobkami AROMEDICA dodáme pleti dôkladnú a hĺbkovú hydratáciu a výživu pleti. Veľmi rýchlo obmedzuje vzniknuté vrásky a potláča vznik nových, a to hlavne vďaka významnému množstvo pravej ružovej silice.

OŠETRENIE ZRELEJ PLETI

Pomocou prípravkou AROMEDICA pôsobíme na pleť, ktorá vyžaduje hlbokú regeneráciu, podporuje vymiznutie drobných vrások, uvoľnený a oddýchnutý vzhľad. Zrelá pleť by mala pôsobiť hojivo a osviežujúco. Prítomné prírodné vosky a ďalšie rastlinné oleje podporujú rozjasnenie a vyhladenie pleti a znižujú dlhodobo jej napätie.

OŠETRENIE MASTNEJ A ZMIEŠANEJ PLETI

Mastná a aknózna pleť si vyžaduje pravidelnú a veľmi špecifickú starostlivosť. Pravidelným ošetrením môžeme dosiahnuť zmiernenie mazotoku, predchádzať zápalom, udržiavať póry čisté a vytvoriť zdravú a krásnu pleť bez aknóznych problémov. Prípravky AROMEDICA na ošetrenie mastnej pleti pokožku liečia a tiež hydratujú pleť tak, aby zabránili vysušeniu alebo tvorbe mastných filmov. Zároveň vynikajúcim spôsobom dezinfikujú, zaceľujú ranky a sťahujú póry. Tiež vyrovnávajú vylučovanie tuku (zvlášť cypruštek) a obmedzujú tak nepríjemné prejavy mastnej a zmiešanej pleti.

OŠETRENIE CITLIVEJ PLETI

Problém citlivej pleti spôsobujú agresívne klimatické podmienky, pracovná záťaž, stres, frustrácia, slnečné žiarenie, zlé stravovacie návyky a nevhodné kozmetické prípravky. Ošetrenie citlivej pleti výrobkami AROMEDICA posilní jednotlivé bunky pleti a dodá im silu a energiu bojovať proti extrémnym agresorom. Posilnia prirodzenú obranyschopnosť buniek a dodávajú im komplex minerálov a vitamínov, ktoré potrebujú.

OŠETRENIE NARUŠENEJ PLETI

Hojivé a antialergické účinky so zjemňujúcim efektom na akúkoľvek narušenú, popraskanú a drsnú pleť. Zvlášť sa hodia po hĺbkovom čistení. Svojimi účinkami podporujú hojenie a sceľovanie pleti. Krém AROMEDICA je výrazne ochranný a ošetrujúci prípravok. Vplyv na pleť je v zásade hojivý, dezinfekčný. Celkovo krém uzatvára drobné prasklinky v pleti, ktoré sú príčinou mnohých problémov - od zadržiavania nečistôt až po otvorené praskliny.

REGENERÁCIA PLETI

Hľadáme prípravok, ktorý by podporoval látkovú výmenu a vhodný pre všetky druhy pleti. Krém AROMEDICA podporuje regeneračné procesy na unavenej a namáhanej pleti. Je vhodný pre hĺbkovú regeneráciu obzvlášť suchej, unavenej a podráždenej pleti vystavenej dlhodobo nepriaznivým poveternostným vplyvom. Vyživujú a chránia pokožku. Krém má vznešenú upokojujúcu vôňu.

OŠETRENIE STÁRNUCEJ A DEHYDRATOVANEJ PLETI

Cieľom ošetrenia je účinne obmedziť prejavy starnutia, zlepšovať pevnosť, udržiavať prirodzenú hydratáciu a výživu pleti. Ošetrenie, ktoré efektívne bojuje proti existujúcim vráskam a zabráni vzniku nových vrások. Krém AROMEDICA uvoľňuje napätie svalov v tvári a ich uvoľnenie zjemní až zneviditeľní eventuálne vrásky. Podpora regeneračných a omladzujúcich procesov je podmienená  pravidelným a dlhodobým používaním.