Úvod » AROMATERAPEUTICKÉ PRÍPRAVKY » INTÍMNA HYGIENA

AROMATERAPEUTICKÉ PRÍPRAVKY / INTÍMNA HYGIENA

Neustále nás obklopuje veľké  množstvo baktérii a ochorení, ktoré ohrozujú  aj pohlavné orgány. Vaginálna sliznica produkuje bunky, ktoré  udržiavajú správne (kyslé) pH pohlavnej sliznice. Jednou z častých príčin mykóz a iných zápalov sliznice býva nesprávna, väčšinou prehnaná hygiena.

Je síce pravda, že najmä staršia generácia niekedy hygienu pohlavných orgánov zanedbáva a už vôbec nepoužíva špeciálne prípravky, ktoré sú na umývanie intímnych častí tela určené.

Omnoho častejším problémom je však naopak nadmerné umývanie, ktoré narúša rovnováhu prirodzenej mikroflóry pohlavných orgánov. Neprospieva ani používanie parfumovaných prípravkov s obsahom mydla. Pri intímnej hygiene by ste mali vždy používať len špeciálne prípravky, ktoré sú na túto oblasť tela určené.

 

Usporiadať podľa 
Výrobca 

INTIMED
balzam na vaginálne zápaly
  INTIMED balzam na vaginálne zápaly Intimed je zmesou vysoko účinných éterických olejov a rastlinných olejov.  Prípravok Intimed podporuje zachovanie nízkeho pH pohlavnej sliznice a posilňuje jej prirodzenú ochranu. Účinné prírodné éterické oleje spolu s  púpalkovým olejom zabezpečujú prevenciu pred častým ochorením vagíny a účinnú podporu pri nevyhnutnej liečbe. V prípade ohrozenia a vzniku
naša cena 8,36 EUR

img


FEMINOL
umývací olej na intímnu hygienu
FEMINOL umývací olej na intímnu hygienu Feminol je exkluzívny aromaterapeutický prípravok určený na intímnu hygienu ako sprchovací, alebo kúpeľový olej. Je zložený len z prírodných rastlinných silíc a olejov, obsahuje bulharskú ružu a púpalkový olej. Feminol je prípravok na každodenné použitie pre všetky generácie, ženy i mužov. Poskytuje ochranu pred baktériami a plesňami, udržuje rovnováhu
naša cena 24,05 EUR

img