Úvod » CELULITÍDA

CELULITÍDA

U väčšiny žien je celulitída považovaná najmä za estetický problém. Ale, celulitída môže skrývať vážne poruchy zásobovania krvných vlásočníc. Celulitídou trpia všetky ženy, mladučké modelky, športovkyne nevyjímajúc. Organizmus potrebuje na správne fungovanie určitý objem tuku. Aj svalová hmota môže tlačiť zvnútra na tukové tkanivo, ktoré sa prediera na povrch pokožky. Celulitídou trpia najmä ženy, pretože muži majú  spojivové tkanivo uložene priečne a ženy pozdĺžne. U žien je toto tkanivo pružnejšie, aby sa v tehotenstve mohlo natiahnuť. Druhou príčinou u žien sú hormóny estrogény, ktoré majú podiel na hromadení tuku. Ako zistiť či máte celulitídu?

Zatlačte kožu prstami, ak sa Vám objavia hrboľčeky máte celulitídu.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

CELUMED
s bambuckým maslom a pačuli
CELUMED s bambuckým maslom a pačuli Problém s celulitídou nie je žiaľ len estetický, ale môže sa vyvinúť v nepríjemné zápalové ochorenie. Je to preto, že zhoršujúce sa prekrvenie v pokožke a podkožných tkanivách postupne utlmuje látkovú výmenu a dáva príležitosť patogénnym baktériám. Z aromaterapie možno odporučiť éterické oleje - cypriš, pomaranč horký, citrón, pačuli v spojení s kvalitnými
 

img


CELUCAPS®
doplnok stravy
CELUCAPS® doplnok stravy Tento doplnok stravy je určený na samostatné užívanie, ako aj súčasne s používaním masážneho gélu Celugel®. Obsahuje väčšinu zhodných látok s týmto gélom a účinne tak podporuje jeho pôsobenie na celý organizmus. Tento jedinečný produkt ocenia nielen ľudia s nadváhou a celulitídou, ale aj  zdraví, ktorí si občas doprajú čistiace detoxikačné kúry. Veľmi rýchlo sa dostaví 
 

img


CELUGEL®
s jablčným octom, šampiónmi, jačmeňom a brečtanom
CELUGEL® s jablčným octom, šampiónmi, jačmeňom a brečtanom Originálna novinka spájajúca účinné látky na odstránenie hromadenia tuku v podkožných tkanivách pri celulitíde. Obsahuje účinné rastlinné látky, ktoré pôsobia na podporu látkovej výmeny, zvýšenie imunity a odolnosti pred infekciami, uľahčuje štiepenie tukov. Prípravok určený na použitie pri  formovaní postavy, pre ľudí, ktorý majú problémy
bežná cena 18,81 EUR
naša cena 16,81 EUR

img

Redukcia podkožného tuku a formovanie postavy

Jedná sa o gél, ktorého základom je minerálna voda Il Sano a soľ z Mŕtveho mora, a kapsule obsahujúce množstvo rovnakých účinných látok v oleji z podzemnice a rybieho tuku. Originalita a zložitosť receptúry vznikala veľmi dlho a celý rad medziproduktov mal príležitosť výrobca dobre vyskúšať na pacientoch s nadváhou, cellulitis, narušeným imunitným systémom a problémy s látkovou výmenou. Preto teraz má výrobca istotu, že pri zachovaní štandardného zdravého životného štýlu tieto prípravky účinne pomáhajú osobám, ktoré chcú potlačiť spomínané ťažkosti a zlepšiť tak svoje zdravie, vzhľad a kvalitu života. Používanie týchto prípravkov sa prejaví aj na stave pokožky, vlasov a nechtov.

Zostava éterických olejov, ktoré plnia funkciu fytohormónov, bylinných extraktov a mikronizovaných húb, rias a semien, ktorý povzbudzujú látkovú výmenu a posilňujú imunitný systém, je upravená tak, aby podporovala prirodzené ozdravné procesy a mala celkovo regeneračný charakter. Dôkladná detoxikácia a podpora dobrého hospodárenia s vodou v organizme vedú k celkovej očiste, regenerácie pečene a odbúranie tukových buniek, ktoré slúži ako skladisko pre odpad a obmedzuje prekrvenie. Tiež tok lymfy a krvi sa veľmi uľahčí a tak dochádza v bunkách k rýchlejšiemu zásobenie živinami a kyslíkom. Tieto očistné procesy sa môžu počas užívania prejaviť tiež zvýšeným močením, krátkodobou hnačkou či neobvyklou vyrážkou. Je to dôkazom, že v našom organizme sú cudzorodé látky, ktorých sa telo začalo zbavovať. Preto užívanie neprerušujte a dočasne prispôsobte svoj režim týmto ťažkostiam, ktoré zakrátko zmizne.

Za obzvlášť užitočné ingrediencie považujeme borákový olej, zelený jačmeň, ginko dvojlaločné, brečtan, komonica, ďatelina, rybí tuk, gaštan, pomaranč, jalovec, pačuli, grapefruit, šampiňóny a ďalšie huby, morské riasy, morskú soľ a jablčný ocot. Receptúra ??obsahuje ešte ďalšie prírodné účinné látky, ktoré rozvíjajú široké spektrum užitočných vplyvov na metabolizmus buniek. Ideálne je samozrejme užívanie Celucaps spolu s masážami Celugelem, lebo tak pôsobíte na celý organizmus komplexne, nielen na lokalizované miesta, ktoré sú disponovaným úložiskom odpadových látok, ktoré problémy spôsobujú.

Pokiaľ sa teda stravujete zdravo a máte dosť pohybu kvôli okysličeniu, potom  sa používanie týchto výrobkov veľmi skoro prejaví aj na Vašich partiách a celkovom lepšom zdravotnom stave. Určite sa Vám zlepšia prípadné problémy s vyprázdňovaním, ktoré vedie nielen k nepohodliu, ale podporuje tvorbu rakoviny hrubého čreva, odstránite tiež pálenie záhy spôsobované zhoršenými stravovacími návykmi, potlačíte problémy s plynatosťou a pocitom plnosti.

Návod na použitie:

Denne užívajte dve kapsule Celucaps a ošetrujte najmenej raz denne potrebné partie Celugelem. Dedičné dispozície a rozsah ochorenia sú veľmi rôzne, a tak nemusíte pocítiť výrazné zmeny už po spotrebovaní jediného balenia. Vo väčšine prípadov sa však dostaví. Avšak cellulitis je závažná dysfunkcia organizmu a je potrebné jej venovať sústredenú pozornosť skôr, než sa rozvinie v klinický stav so zápalovým priebehom.

Tieto prípravky samozrejme neriešia nič sami o sebe, tak ako žiadne iné, ale značne pomáhajú Vášmu ozdravnému úsilie. To je potrebné považovať za základ cesty k zdraviu a AROMEDICA Vám chce pomáhať aj fandiť.