Úvod » AROMATERAPEUTICKÉ PRÍPRAVKY

AROMATERAPEUTICKÉ PRÍPRAVKY


Urobte niečo pre seba a svojich blízkych!

Naši starí rodičia dobre poznali a oceňovali liečenie osvedčenými domácimi prípravkami, celá rodina využívala napríklad liečivé rastliny, ale žiaľ rokmi sa na tieto poznatky trochu pozabudlo a mnohé staré domácke liečivá nahradili moderné výrobky farmaceutického priemyslu. V poslednom čase sa však lekári i pacienti znovu začínajú vracať k jemným liečebným metódam, ktoré sa opierajú do istej miery aj o dlhoveké poznatky nadobudnuté skúsenosťou.

Oboznámte sa s možnosťami prevencie, rekonvalescencie a zlepšenia zdravotného stavu so zameraním najmä na prírodné výrobky, ktoré Vám umožnia zlepšiť kvalitu života - optimálne likvidovať baktérie, huby a plesne, ako aj vírusov, ktoré nás dnes a denne vážne ohrozujú!

Radi Vám prezradíme ako je možné znížiť množstvo konzumovaných liekov pri zachovaní, či dokonca zvýšení ich účinnosti alebo ako eliminovať nežiadúce účinky liekov, či dokonca ako sa napríklad zbaviť bolesti bez toho, aby sme si museli zobrať tabletku.

Taktiež sa u nás môžete dozvedieť ako je možné skvalitniť a urýchliť rekonvalescenciu po úraze, či po operácii. Ich výber nájdete v hore uvedených kategóriách.